Apie mus

Esame profesionali ir ilgametę patirtį baldų srityje sukaupusi komanda. Suprojektuosime ir pagaminsime jums visus nestandartinius korpusinius baldus pagal jūsų individualius poreikius.

Mūsų žinios leidžia pasiūlyti geriausius sprendimus renkantis iš plataus furnitūros bei medžiagų asortimento. Nuolatinis bendradarbiavimas su architektūros bei interjero dizaino specialistais įpareigojo kelti sau aukščiausius reikalavimus.

Siekiame geriausio: aukštos kokybės, funkcionalumo bei stiliaus derinio jūsų namams ar verslui.

Atsiliepimai

Gaminių kokybė ir įmonės komandos profesionalumas bei dėmesys paliko geriausią įspūdį.

Justinas

Esame labai patenkinti, kad pasirinkome būtent šią įmonę! Įgyvendino visus mūsų norus.

Labai kokybiškai ir greitai pagamino baldus 😉

Diana

Jau antram savo butui renkames būtent Juos. Nes visada puikiai įgyvendina musu norus. Visada pataria ir pasiūlo patogesnius sprendimus. Neabejotinai savo srities profesionalai! 

Iveta

Jau kelinti metai naudojuosi ir džiaugiuosi šios įmonės pagamintais moderniais baldais. Jei įsigiję baldus norite ramiai gyventi, tai rinkitės šią įmonę. O kokie šaunūs vadovas ir montuotojai! Darbai vyko pagal grafiką, neturėjau jokių rūpesčių. Šauni komanda, puikiai organizuota veikla. 

Regina

Puikus kolektyvas, bei puikus vadovas. Taip ir toliau! Likau viskuo patenkintas ir bei visiems rekomenduoju!

Donatas

Rekomenduoju šią įmonę visiems, kurie ieško aukštos kokybės baldų su moderniu dizainu ir patraukliomis kainomis. Džiaugiamės, jog visus baldus pagamino laiku, apie pasikeitimus informavo iš anksto. Niekada nesijautėm, jog būsim apgauti, jog kažkur pradings ar ne kels ragelio. Mums baldus suprojektavo dizainerė, kadangi buvo keletas nestandartinių sprendimų, Kankorėžis rado sprendimą, kaip gražiai ir kokybiškai įgyvendinti dizainerės viziją.

Praktiškai visus baldus įsirengėme pas juos – tikrai galiu patvirtinti ir pagirti už profesionalumą.

Lina